мандри

Манхеттен вночі

Перше враження від Нью-Йорка в мене було дуже неоднозначне: повно людей, постійні ремонти, специфічний запах і всі кудись поспішають. Коли приїжджаєш сюди вкотре – краще розумієш атмосферу міста, яке "ніколи не спить". Нью-Йорк вразив якось так, як свого часу Лондон: різноманіттям. Але й Америка дуже різна. В усіх сенсах: Чікаго від Нью-Йорка відрізняється десь так само як Київ від Парижа, але аж ніяк як Донецьк від Львова.
Популярний маршрут туристів, які вперше у Нью-Йорку – поромом до Стейтен айленду. Мало того, що це безкоштовно, так ще й можна побачити Манхеттен так, як бачили його перші переселенці – з півдня.
Пором курсує щопівгодини. Родзинка такої мандрівки – Статуя свободи зблизька. Кажуть, туди є платні кількагодинні екскурсії, але лізти всередину мідної панянки мені не хотілося.
Познімати Манхеттен зі штативом раджу з Брукліна. Поруч із відомим мостом є парк, звідки через Істрівер гарний вигляд на острів.
Манхеттен можна фотографувати навіть з іншого штату! Нью-Джерсі одразу за річкою Гудзон на захід від острова. Добратися до Ньюпорта можна поїздом за якихось півгодини.
Звідси видно Нижній Манхеттен і зокрема Вежу Свободи – хмарочос, збудований поблизу меморіалу Всесвітнього торгового центру.
За доброї погоди тут можна годинами сидіти й дивитися на місто. Така собі медитаційна альтернатива гучному Таймс Сквер.
Манхеттен зверху гарно видно з Емпайр стейт. Тут завжди чимало туристів і знайти місцину для фотоапарата непросто.
Стежте за блогом, з Нью-Йорка буде ще багато фото ;).
Підпишіться
аби не пропустити цікаві оновлення